Ücretsiz Yurtdışında Yüksek Lisans Eğitimi Etkinliği - İstanbul

Date: 25-Feb-18 to 25-Feb-18
Location: Istanbul Kongre Merkezi / Istanbul / Turkey
Category: Conferences & Trade Fairs

Yurt dışında yüksek lisans mı yapmak istiyorsunuz?
25 Şubat, Pazar günü İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek olan ücretsiz yurtdışında yüksek lisans etkinliğini ziyaret edin.
QS World Grad School Tour'da okul yetkilileri ile yüz yüze tanışacak, yurtdışında lisansüstü eğitim hakkında merak ettiğiniz tüm soruları onlara doğrudan yöneltebileceksiniz.
Kabul koşulları, yüksek lisans programları, burs imkanları, kariyer fırsatları, vize, IELTS ve TOEFL sınavı gibi konuların tartışılacağı çeşitli seminer ve bilgi oturumlarında yer alabileceksiniz.
Ziyaretçiler arasından şanslı bir kişi Beats Pill+ taşınabilir hoparlörün mini sahibi olacak.
Gün içinde sizi neler bekliyor? 
• ESMT, Univ. of Exeter, Imperial College, GISMA, University of Kent, Dubai (IMT), Ca' Foscari ve daha nice önde gelen okulun kabul yetkilileri ile yüz yüze tanışın.
• Toplamda 7 milyon ABD doları değerindeki burslar ve başvuru koşulları hakkında uzmanlardan bilgi alın. (Fuar ziyaretçilerine özel)
• Master programlarına başvuru koşulları, eğitim programları, burslar, kampüs hayatı, vize ..vb konularda  tüm merak ettiğiniz sorularınızı okul yetkilileri sizler için cevaplasın.
• Ücretsiz Başvuru Sürecini Anlama Konulu seminere katılın. 
• Şanslı 1 kişi Beats Pill+ sahibi olacak!
 Ve daha fazlası...
Kayıt olmak için, sayfanın üst kısmındaki REGISTER tuşuna tıklayın veya basit kayıt formumuzu buraya tıklayarak doldurabilirsiniz. 


Go to event website

EIN News provides powerful, real-time media monitoring, news aggregation & syndication services. Read the latest news about this topic. See: