QS Connect MBA - Ücretsiz Bire bir MBA Görüşmeleri Etkinliği

Date: 25-Feb-18 to 25-Feb-18
Location: Istanbul Congress Center / Turkey
Category: Banking, Finance & Investment Conferences & Trade Fairs

Kariyerinizde ilerlemeye hazırsanız ancak yine de hangi MBA programının size en uygun olduğunu merak ediyorsanız, İstanbul'daki QS Connect MBA etkinliği sorularınızın yanıtı olabilir!

Eğer 2 yıl ve üzeri iş tecrübeniz varsa, etkinliğe katılarak sizin için en ideal İşletme okulları ile kişiselleştirilmiş 30 dakikalık görüşmeler için hemen kayıt olun.

Gelecekteki MBA başvurularınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm detayları etkinlik sayesinde edinebileceksiniz.

- Toplantılarda Alliance Manchester, ESMT, RSM Erasmus gibi daha bir çok prestijli işletme okulu yetkilileri ile bire bir görüşme fırsatı yakalayacaksınız.
- Kayıt olduktan sonra, tecrübeli MBA danışmanlarımız deneyiminizi gözden geçirecekler ve okulların kabul koşulları ve sizin ilginiz doğrultusunda tamamen kişiselleştirilmiş bir 30 dakikalık toplantı takvimini hazırlayacaklardır.
- MBA yolculuğunuz hakkında daha fazla bilgi edinmeniz üzerine tasarlanmış etkinlik öncesi ve sonrası ücretsiz MBA danışmanlığından yararlanın ve toplam 7 milyon dolarlık burslar için başvuru hakkı elde edin!

Etkinlik tamamen ücretsizdir, ancak yerler sınırlı olduğu için hayal kırıklığını önlemek için daha önce kaydolmamızı öneriyoruz! Kayıt olmak için, sayfanın üst kısmındaki REGISTER tuşuna tıklayın veya basit kayıt formumuzu buraya tıklayarak İngilizce CV'nizi de ekleyerek doldurabilirsiniz.

İSTANBUL'DAKİ ETKİNLİĞİMİZDE GÖRÜŞMEK ÜZERE!

Go to event website